EMC Hakkında


Çalışanlarınızdan sonraki en önemli ikinci varlığınız verilerinizdir. EMC, verilerinizin gücünden en etkin şekilde faydalanmanızı sağlayacak teknolojiler ve araçlar sunar. Esnek, ölçeklenebilir ve güvenli veri altyapıları tasarlamanıza, kurmanıza ve yönetmenize yardımcı olur. Bu altyapılarla, verilerinizi akıllı ve etkin bir şekilde depolayabilir, koruyabilir ve yönetebilirsiniz ve böylelikle bu verileri erişilebilir, aranabilir, paylaşılabilir ve sonuç olarak "aktif" kılabilirsiniz.

Farklı Sektörlere Yardımcı Oluruz

EMC tüm dünyada, özel ya da kamuya ait, her sektörden, her ölçekte kuruluşla çalışır. Müşterilerimiz arasında bankalar ve diğer finansal hizmetler veren kuruluşlar, üretim şirketleri, sağlık sektörü, havayolu şirketleri, nakliye şirketleri, eğitim kurumları, kamu daireleri yer alır.

Güçlü Liderlik

Bizi farklılaştıran değerlerimiz; AR&GE'ye yaptığımız sürekli ve önemli miktarlardaki yatırımlarımız; dünya üzerinde çalışmakta olan binlerce teknik AR&GE çalışanımız; sektörün en geniş sistem, yazılım ve hizmet portföyümüz; tamamen entegre olan, A'dan Z'ye kendimizin geliştirdiği çözümleri sunma becerimiz, bu ve diğer tüm sektörlerde en iyi Toplam Müşteri Deneyimi'ni sunmaya olan bağlılığımızdan kaynaklanıyor.

Ana faaliyet konumuzu güçlendirmek ve içinde bulunduğumuz pazarı yeni alanlara taşımak için, son dört senedir 30'dan fazla büyüme odaklı yazılım ve hizmet şirketini satın aldık ve bünyemize kattık. AR&GE merkezlerimiz Belçika, Brezilya, Hollanda, İrlanda, Çin, Hindistan, İsrail, Rusya ve ABD'de faaliyet gösteriyor. ABD, İrlanda ve Brezilya’da üretim tesislerimiz bulunuyor.

Global Varlığımız

Bugün dünyada 40.000 çalışanımız var. Dünyada, 60'tan fazla ülkede yaklaşık 400 satış ofisimiz ve yüzlerce iş ortağımızla temsil ediliyoruz. Veri altyapısına odaklanmış dünyanın en büyük satış ve hizmet gücüne sahibiz ve teknoloji, dış kaynak kullanımı, sistem entegrasyonu, hizmet ve dağıtım alanlarında faaliyet gösteren global iş ortakları ile işbirliği yapıyoruz.

Sosyal alanlarda ve çevreyi korumaya yönelik faaliyetlerde sorumlululuğumuzun bilinciyle yer alıyor, hem yerel, hem de global alanda sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.


Daha fazla bilgi için;

http://turkey.emc.com